Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 55 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä ADRIA CORAL PLUS 660 SL Silver Edition -matkailuautossa on kaikki, mitä tarvitset kesän seikkailuihin! Hopeanvärinen kaunotar on juuri katsastettu ja laatutarkastettu, joten voit lähteä matkaan huoletta. Varustelusta löytyy ilmastointi ja vakionopeudensäädin, jotka tekevät ajosta mukavaa. Kääntyvät etuistuimet ja pöytäryhmä tuovat lisämukavuutta leiriytymiseen. Kahdet renkaat varmistavat, että olet valmis kaikkiin sääolosuhteisiin. Jos tämä ADRIA CORAL PLUS 660 SL Silver Edition voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | XKY-859 |
| Vuosimalli | 2008 |
| Viimeisin katsastus | 9.4.2026 |
| Ajomäärä | 179000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Hopea |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | CORAL PLUS 660 SL Silver Edition |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Vuodepaikat | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- TÄHÄN AJONEUVOON RAHOITUSTARJOUS: KIINTEÄ 3.99 % KORKO + KULUT. (max 72 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen kampanjoihin) Voimassa erittäin rajoitetun ajan! Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- TÄMÄ AUTO ON LAATUTARKASTETTU (kaasulaitteiden koeponnistukset/tiiveystarkastettu/laitetestaukset)
- Aj 179tkm
- Suomi-auto
- Huoltokirja
- Soitin
- Ilmastointi
- Peruutuskamera
- Sähkölasit
- Vakionopeudensäädin
- Vekkiverho tuulilasilla
- Kääntyvät etuistuimet
- Trumatic sähkö/kaasu
- Lattialämmitys
- Pöytäryhmä
- Calori-lisälämmitin
- Liesi
- Liesituuletin
- Jääkaappi/Pakastin
- Mikro
- Wc
- Suihku
- Henkarikaappi
- Erillisvuoteet
- Markiisi
- TV-antenni
- Kahdet renkaat
- Isotakatalli
- Nukkumapaikat 2-3:lle
- Rekisteröity 5:lle
- Pituus 724 cm
- Leveys 230 cm
- Omamassa 2961 kg
- Kokonaismassa 3500 kg
- FIKSULLA POHJARATKAISULLA CORALI SEURAAVALLE OMISTAJALLE!
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 3.8.2008 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 3.8.2008 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 96 kw / 131 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2961 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Herralankatu 34, SEINÄJOKI