Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 12 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Adria Coral Plus 670 SLT on käytetty matkailuauto, joka tarjoaa mukavuutta ja tilaa kesäseikkailuihin. Tämä vähän ajettu ajoneuvo on ollut vain yhdellä omistajalla ja on varustettu ALDE-nestekiertolämmityksellä, joka toimii sekä kaasulla että sähköllä. Ohjaamon ilmastointi pitää sisätilat miellyttävän viileinä kesähelteillä. L-dinette pöytäryhmä ja kääntyvät Pilot-kapteeninpenkit luovat viihtyisän oleskelutilan. Rekisteröity viidelle ja nukkumapaikkoja jopa kolmelle. Jos tämä Adria Coral Plus 670 SLT voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | BRH-435 |
| Vuosimalli | 2013 |
| Viimeisin katsastus | 20.3.2026 |
| Ajomäärä | 68000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Coral Plus 670 SLT |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Vuodepaikat | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Tommi Kataja
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- TÄHÄN AJONEUVOON RAHOITUSTARJOUS: KIINTEÄ 3.99 % KORKO + KULUT. (max 72 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen kampanjoihin) Voimassa erittäin rajoitetun ajan! Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- KOHTUULLISESTI AJETTU ERITTÄIN HIENO JA SIISTIKUNTOINEN CORAL HYVÄLLÄ POHJARATKAISULLA JA ALDE-LÄMMITYKSELLÄ!!
- Matkailuautoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Caravan (1 vuosi / 20000 km)
- Ajettu vain 68tkm!
- 1. omistajalta
- Meiltä uutena myyty
- ALDE nestekiertolämmitys kaasulla ja sähköllä
- L-dinette pöytäryhmä edessä ja kääntyvät Pilot kapteeninpenkit ohjaamossa
- L-mallin keittiö keskellä
- Tilava jääkaappi ja pakastinlokero
- Matalat erillisvuoteet takana
- Yhdistetty kasetti WC ja suihku takana
- Ilmastointi ohjaamossa
- Vakionopeudensäädin
- YM. YM.
- Nukkumapaikat: jopa 3:lle
- Rekisteröity 5:lle
- Pituus: 736 cm
- Leveys: noin 230 cm
- Korkeus: noin 280 cm
- Omamassa: noin 3000 kg
- Kokonaismassa: 3500 kg
- Saa ajaa-B-kortilla
- Puoli-integroitu
- Mallivuosi 2012 (käyttöönotettu/ensirekisteröity uutena vasta 5/2013)
- Keskuslämmitys
- Alde
- Nestekiertolämmitys
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 28.5.2013 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 28.5.2013 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 96 kw / 131 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2975 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy