Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 26 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä on ADRIA Coral Plus 680 SP Silver Edition -matkailuauto, joka on kuin tehty kesän seikkailuihin! Tämä diesel-käyttöinen kaunotar tarjoaa mukavuutta ja käytännöllisyyttä, olipa kyseessä sitten viikonloppureissu tai pidempi loma. Takana kiinteä parivuode ja suuri läpilastattava takatalli tekevät pakkaamisesta lastenleikkiä. Trumatic-lämmitys sähköllä ja kaasulla sekä lattialämmitys pitävät huolen, että tarkenet viileämmilläkin keleillä. Ohjaamoilmastointi tuo viilennystä kuumina päivinä. Jos tämä ADRIA Coral Plus 680 SP Silver Edition voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | RXA-259 |
| Vuosimalli | 2009 |
| Viimeisin katsastus | 6.10.2025 |
| Ajomäärä | 107000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Coral Plus 680 SP Silver Edition |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Vuodepaikat | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Tomi Jakobsson
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Aj.107 tkm
- Huoltokirja (viim. 12/2025 106 tkm. Jakohihna vaihdettu 12/2024 97tkm)
- Moottorin lämmitin
- Trumatic-lämmitys sähköllä ja kaasulla
- Takana kiinteä parivuode
- Suuri läpilastattava takatalli
- Markiisi
- Pöytäryhmä
- Kääntyvät etuistuimet
- Sivusohva
- L-keittiö
- Kalori lisälämmitin
- Liesi
- Liesituuletin
- Kaasu-uuni
- Iso jääkaappi/pakastin
- Kasetti WC
- Suihku
- Lattialämmitys
- Lämmitettävä harmaavesisäiliö
- TV-antenni
- Ohjaamoilmastointi
- Radio CD-soitin
- Sähköikkunat
- Sähkötoimiset peilit
- 2 x renkaat 2x vanteet
- Rekisteröity 4:lle
- Nukkumapaikat 2-4:lle
- Saa ajaa B-kortilla
- Pituus 740 cm
- Leveys 230 cm
- Kokonaismassa 3500 kg
- Omamassa 2990 kg
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 9.9.2024 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 5.10.2009 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 96 kw / 131 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2990 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy