Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | SOL-248 |
| Vuosimalli | 2020 |
| Viimeisin katsastus | 4.10.2024 |
| Ajomäärä | 25600 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | TWIN SUPREME 640 SLB |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 12 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Jari Ranta
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Matkailuajoneuvoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Caravan ( 1 vuosi / 20000km tai 2 vuotta / 40000km )
- 2 omisteinen Suomi-Auto
- Rekisteröity 4:lle
- Alde lämmitys + Ohjaamon lämpömatto
- Asunto-osan ilmastointi
- Ilmastointi ajotilasssa
- Nestekiertolämmitys
- Lämminvesiboileri
- Peruutuskamera
- Vakionopeudensäädin
- Navigointi (Alpine)
- Vetokoukku
- Lisäilmajousitus taka-akselilla
- 2,3 160hv moottori + 9-vaihteinen automaatti
- Alusta massattu ja maalipinnassa pinnoite
- Kahdet renkaat erikoisvantein + Talveksi nastarenkaat
- Juuri huollettu ja jakohihna vaihdettu
- B kortilla ajettava
- 2x Kaasupullot
- ISOFIX Lastenistuinkiinnikkeet (2kpl)
- Televisio + antenni
- Sähkörappu
- Kuljettajan ja etumatkustajan Airbag
- ABS-jarrut
- Bluetooth HF (Alpine)
- Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
- Kasettiverhot
- Kasetti WC ja Suihku
- Jääkaappi pakastelokerolla
- Matot asunto-osassa
- Metalliväri
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Kaistavahti
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 12.10.2020 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 12.10.2020 |
| Vetopainot | 750 kg / 2500 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 118 kw / 160 hv |
| CO₂-päästöt | 321 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 3026 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI