Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 56 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä olisi mainio matkakumppani kesän seikkailuihin: BÜRSTNER DUCATO -mallin matkailuauto! Tämä valkoinen kaunotar on dieselkäyttöinen ja vähäpäästöinen, joten matka taittuu ympäristöä kunnioittaen. Vaikka vuosimalli on 2003, tämä menopeli on valmis viemään sinut uusiin maisemiin. Tilaa riittää koko perheelle, ja kesäiset reissut sujuvat kuin tanssi. Jos tämä BÜRSTNER DUCATO voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | SMY-494 |
| Vuosimalli | 2003 |
| Viimeisin katsastus | 4.7.2025 |
| Ajomäärä | 252000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | A 530 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 6 henkilöä |
| Vuodepaikat | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Jani Hokkanen
Vastuumyyjä
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Huoltomuistio
- Radio
- Peruutuskamera
- Parivuode alkovissa
- Vastakkain istuttava pöytäryhmä 4:lle
- Keittiö ja pitkä työtaso sivussa
- Kaasuliesi kolmella polttimella
- Pesuallas
- Jääkaappi pakastelokerolla
- Truma kiertoilmalämmitys kaasulla
- Truma Therme - lämminvesiboileri
- Henkarikaappi
- Kasettiverhot
- Kattoluukku
- Kasetti WC
- Suihku
- Pyöräteline kolmelle polkupyörälle
- Kotelomarkiisi
- Alkovi
- Saa ajaa B-kortilla
- Rek. 6:lle
- Makuupaikat 2-4:lle
- Pituus n. 595cm
- Leveys n. 238cm
- Omamassa 2830kg
- Kokonaismassa 3400kg
- Tuontiauto, tuontimaa Saksa (2007)
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 18.4.2007 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 2.6.2003 |
| Vetopainot | 750 kg / 1400 kg |
| Kuutiotilavuus | 2280 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 81 kw / 110 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3400 kg |
| Omapaino | 2830 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Muuralankuja 4, KOTKA