Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 25 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä on matkailuauto, joka vie sinut kesän seikkailuihin kuin siivillä! BÜRSTNER A 645 ACTIVE on tilava perhemalli, jossa on kaikki tarvittava mukavaan reissuun. Aurinkopaneeli ja markiisi pitävät huolen siitä, että leirielämä sujuu kuin tanssi. Peruutuskamera ja pyöräteline tekevät liikkumisesta helppoa ja kätevää. Sisältä löytyy parivuode alkovissa, kerrosvuode takana ja L-keittiö, jossa kokkaat herkut kolmella kaasuliedellä. Älä missaa tätä BÜRSTNER A 645 ACTIVE löytöä – ota pikimmiten yhteyttä!
Perustiedot
| Rekisterinumero | JFI-769 |
| Vuosimalli | 2003 |
| Viimeisin katsastus | 23.3.2026 |
| Ajomäärä | 136000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | A 645 ACTIVE |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 6 henkilöä |
| Vuodepaikat | 7 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Panu Behm
Vastuumyyjä, Matkailuajoneuvot FI | EN
Varustelu
- TÄHÄN AJONEUVOON RAHOITUSTARJOUS: KIINTEÄ 3.99 % KORKO + KULUT. (max 72 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen kampanjoihin) Voimassa erittäin rajoitetun ajan! Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- TÄMÄ AUTO ON LAATUTARKASTETTU (kaasulaitteiden koeponnistukset/tiiveystarkastettu/laitetestaukset)
- Suomiauto
- 2x renkaat + 1x vanteet
- Huoltomuistio, viimeisin huolto 02/2025 135tkm, jakohihna 07/2022 129tkm
- Radio
- Peruutuskamera
- Iso dinette vastakkain istuttavilla sohvilla
- Pienempi ruokaryhmä
- Parivuode alkovissa
- Truma kaasulla
- Truma Multivent - välipuhallin
- Lämminvesiboileri
- L-keittiö
- Kaasuliesi kolmella polttimella
- Pesuallas
- Jääkaappi pakastelokerolla
- Kerrosvuode takana
- Kasetti WC
- Suihku
- TV-Antenni
- Aurinkopaneeli
- Kasettiverhot
- Kattoluukut
- Lohkolämmitin
- Pyöräteline kolmelle pyörälle
- Kotelomarkiisi
- Alkovi
- Ajaminen vaatii vähintään C1-luokan ajo-oikeuden
- Rek. 6:lle
- Makuupaikat 4-7:lle (lisävuoteet pedattavissa ruokaryhmään)
- Pituus n. 700cm
- Leveys n. 229cm
- Omamassa 3155kg
- Kokonaismassa 4000kg
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 8.10.2003 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 8.10.2003 |
| Vetopainot | 750 kg / 1200 kg |
| Kuutiotilavuus | 2800 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 94 kw / 128 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Omapaino | 3155 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy