Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 11 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä olisi BÜRSTNER ARGOS A 661, joka on kuin tehty kesän seikkailuihin! Tämä matkailuauto on varustettu fiksulla alkovilla, jossa on tilaa koko perheelle. Ilmastointi pitää huolen, että matkanteko sujuu mukavasti helteilläkin. Trumatic ilmakiertolämmitys kaasulla varmistaa, että viileämmätkin yöt sujuvat lämpimästi. Takana kerrossängyt, joista alempi sänky nousee seinää vasten, vapauttaen tilaa takatalliin. Jos tämä BÜRSTNER ARGOS A 661 voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | ZJX-345 |
| Vuosimalli | 2013 |
| Viimeisin katsastus | 22.4.2026 |
| Ajomäärä | 105000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Malli | ARGOS A 661 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Vuodepaikat | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Antti Oittinen
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- ALKOVI FIKSULLA POHJALLA KESÄN RIENTOIHIN!
- AJ. 106 tkm
- Suomi-auto
- Huoltokirja
- Manuaali
- Ilmastointi
- Radio
- Sähkölasit - ja peilit
- Vastakkain istuttava pöytäryhmä
- Yläpeti turvaverkoilla
- Trumatic ilmakiertolämmitys kaasulla
- Jääkaappi
- Pakastin
- Liesi
- Uuni
- TV-teline
- WC ja suihku
- Kasetti WC
- Iso pystykaappi
- Kerrossänky takana, jossa alempi sänky nostettavissa seinää vasten,
- tällöin takatallin kokotila käytettävissä
- Sähkörappu
- Markiisi
- Pyöräteline
- Pullonvaihtaja
- Webasto
- TV-antenni
- 2x Renkaat
- Kiilat
- Nukkumapaikat: 4:lle
- Rekisteröity 6:lle
- Pituus: 660 cm
- Leveys: 230cm
- Korkeus:
- Omamassa: 3001kg
- Kokonaismassa: 3500kg
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 19.6.2013 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 19.6.2013 |
| Vetopainot | 750 kg / 1700 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 109 kw / 148 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 3001 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Herralankatu 34, SEINÄJOKI