Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | GHU-638 |
| Vuosimalli | 2007 |
| Viimeisin katsastus | 4.10.2025 |
| Ajomäärä | 231000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Argos A 747 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 6 henkilöä |
| Vuodepaikat | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Juha Kaunismäki
Vastuumyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Aj 231 tkm
- Soitin
- Ilmastointi
- Erillinen Peruutuskamera
- Sähkölasit
- Ketjukone
- Iso vuode alkovissa
- Vastakkain istuttava pöytäryhmä
- Sivusohva
- Sähkörappu
- Invertteri
- Aurinkopaneeli
- Hyttysovi
- ALDE NESTEKESKUSLÄMMITYS sähköllä ja kaasulla
- Iso Jääkaappi/Pakastin
- Kaasu-uuni
- Liesi
- Markiisi
- Mikroaaltouuni
- WC/Suihku erilliset
- Tuplapohja
- Parivuode poikittain
- Iso takatalli
- Makuupaikat jopa kuudelle
- Rekisteröity 6 lle
- Pituus 886 cm
- Leveys 230 cm
- Korkeus 315 cm
- Omapaino 4220 kg
- Kokonaispaino 5000 kg
- (Tuotu saksasta 2008)
- TÄSTÄ LÖYTYY TILAA!
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 19.3.2008 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 23.5.2007 |
| Kuutiotilavuus | 2999 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 116 kw / 158 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 5000 kg |
| Omapaino | 4220 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Herralankatu 34, SEINÄJOKI