Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 20 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä on vähän ajettu Bürstner Marano T645, joka on valmis viemään sinut kesän seikkailuihin! Tämä matkailuauto on laatutarkastettu ja juuri katsastettu, joten voit huoletta suunnata tien päälle. Ilmastointi ja vakionopeudensäädin tekevät matkanteosta mukavaa, ja sisätiloissa on kaikki tarvittava: pöytäryhmästä saa vuoteen, ja keittiöstä löytyy jääkaappi, pakastin ja liesi. Rekisteröity neljälle, joten koko perhe mahtuu mukaan. Älä missaa tätä Bürstner Marano T645 löytöä – ota pikimmiten yhteyttä!
Perustiedot
| Rekisterinumero | LLL-870 |
| Vuosimalli | 2010 |
| Viimeisin katsastus | 14.4.2026 |
| Ajomäärä | 96000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Marano T645 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Juha Kaunismäki
Vastuumyyjä FI
Varustelu
- TÄHÄN AJONEUVOON RAHOITUSTARJOUS: KIINTEÄ 3.99 % KORKO + KULUT. (max 72 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen kampanjoihin) Voimassa erittäin rajoitetun ajan! Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- TÄMÄ AUTO ON LAATUTARKASTETTU (kaasulaitteiden koeponnistukset/tiiveystarkastettu/laitetestaukset)
- Suomi-Auto
- Huoltokirja jakohihna vaihdettu 2024
- Soitin
- Ilmastointi
- Vakionopeudensäädin
- Sähkölasit
- Pöytäryhmä josta saa vuoteen
- Jääkaappi/Pakastin
- Liesi
- Isompi Trumatic Sähkö/kaasu
- Lämmitettävä harmaavesisäiliö
- Lattiassasähkövastus
- Kilowattituntimittari
- Markiisi
- Parivuode pitkittäin
- WC
- Suihku
- TV-antenni
- Rekisteröity 4:lle
- Nukkumapaikat 4:lle
- Pituus 679 cm
- Leveys 230 cm
- Korkeus 285 cm
- Omapaino 3100 kg
- Kokonaispaino 3500 kg
- SIISTI KUNTOINEN!
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 19.5.2010 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 19.5.2010 |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 96 kw / 131 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 3100 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Herralankatu 34, SEINÄJOKI