Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | ENI-123 |
| Vuosimalli | 2011 |
| Viimeisin katsastus | 29.4.2025 |
| Ajomäärä | 176000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Ruskea (beige) |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | NEXXO T 660 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Antti Oittinen
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- TÄMÄ AUTO ON LAATUTARKASTETTU (kaasulaitteiden koeponnistukset/tiiveystarkastettu/laitetestaukset)
- Aj. 175 tkm
- Suomi-auto
- Huoltokirja
- Peruutuskamera
- Sähkö peilit- ja lasit
- Pilotti-penkit
- Sohvaryhmä
- TV
- Hyttysovi
- TRUMATIC- ilmakiertolämmitys , sähköllä ja kaasulla
- Lämmitettävä harmaavesisäiliö
- L-keittiö
- Liesi 3:lla polttimella
- Mikro
- Pakastin
- Jääkaappi
- Korkeat säilytyskaapit
- Parivuode
- Sängynpääty taskuilla
- Kasetti WC
- Suihku
- Sähkörappu
- Kaasun ulosotto
- Kaasupullon vaihtaja
- Markiisi
- Pyöräteline
- Turvalukot
- Peräkoukku
- Taka tukijalat
- Kahdet renkaat
- Nukkumapaikat: 3:lle
- Rekisteröity: 4:lle
- Pituus: 679 cm
- Leveys: 230 cm
- Korkeus: 275 cm
- Omamassa: 2845 kg
- Kokonaismassa: 3500 kg
- TODELLA SIISTISTI PIDETTY YKSILÖ!
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 11.4.2011 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 11.4.2011 |
| Vetopainot | 750 kg / 1700 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 96 kw / 131 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2845 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Herralankatu 34, SEINÄJOKI