Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 39 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä on sopuhintainen Cabby Cisium -mallin matkailuvaunu, joka on kuin tehty ympärivuotiseen käyttöön! Tämä vaunu on laatutarkastettu ja kosteustestattu, joten voit olla varma sen kunnosta. ALDE-nestekiertolämmitys ja lattialämmitys pitävät sinut lämpimänä, ja tilava oleskeluryhmä tarjoaa mukavat puitteet rentoutumiseen. Keittiössä on kaikki tarpeellinen: kaasuliesi, liesituuletin ja jääkaappi pakastelokerolla. Nukkumapaikkoja löytyy jopa neljälle, joten koko perhe mahtuu mukaan. Ota yhteyttä ja tule tutustumaan!
Perustiedot
| Rekisterinumero | WGP-748 |
| Vuosimalli | 2002 |
| Viimeisin katsastus | 1.8.2025 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Väri | Valkoinen |
| Malli | Cisium |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Vuodepaikat | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuvaunu |
Kysy tarkempia tietoja
Topi Kutvonen
Automyyjä FI | SV | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- SOPUHINTAINEN LEGENDAARINEN CABBY YMPÄRIVUOTISEEN KÄYTTÖÖN!!
- TÄMÄ VAUNU ON LAATUTARKASTETTU (kaasulaitteiden koeponnistukset/tiiveystarkastettu/laitetestaukset)
- Kosteusmitattu viimeksi 4/2026 (ikäisekseen hyvä mittaustulos ja ostaja saa tietysti raportin nähtäväksi ennen kauppaa!)
- ALDE nestekiertolämmitys kaasulla ja sähköllä
- ALDE nestekiertoinen lattialämmitys
- Lämminvesivaraaja
- Kaksi kiertovesipumppua 12V ja 230V
- Pitkittäinen parivuode takana
- Edessä tilava oleskeluryhmä mihin voi pedata lisävuoteen jopa kahdelle
- Sivukeittiö
- Kaasuliesi
- Liesituuletin
- Jääkaappi pakastelokerolla
- Kasetti WC suihkulattialla
- TV- antenni ja TV (ei tue HD- lähetyksiä)
- Radio / CD- soitin
- Sähkön ulosotto
- kWh- mittari
- Vararengas
- Kesärenkaat 14" aluvanteilla
- Nukkumapaikat: jopa 4:lle
- Pituus: 726 cm
- Leveys: 250 cm
- Omamassa: 1200 kg
- Kokonaismassa: 1430 kg
- Alde
- Nestekiertolämmitys
- Keskuslämmitys
- Sähköpatruuna
- Parivuode
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 14.6.2002 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 14.6.2002 |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 1430 kg |
| Omapaino | 1200 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy