Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 10 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä on Carado T 345 -mallin matkailuauto, joka on kuin tehty kesän seikkailuihin! Tämä käytetty, mutta vähän ajettu menopeli on ollut saman perheen hellässä huomassa, joten se on erittäin siisti ja huollettu. Ilmastointi pitää ajon viileänä, ja vakionopeussäädin tekee pitkistä matkoista leppoisia. Mukana on myös Trumatic ilmakiertolämmitys ja sähköpatruuna, joten yöt sujuvat mukavasti. Tämä löytö odottaa seuraavaa omistajaansa – ota yhteyttä ja lähde koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | CIE-998 |
| Vuosimalli | 2011 |
| Viimeisin katsastus | 23.7.2025 |
| Ajomäärä | 74000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | T 345 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Waltteri Engman
Automyyjä FI
Varustelu
- TÄHÄN AJONEUVOON RAHOITUSTARJOUS: KIINTEÄ 3.99 % KORKO + KULUT. (max 72 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen kampanjoihin) Voimassa erittäin rajoitetun ajan! Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Matkailuautoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Caravan (1 vuosi / 20000 km)
- Ilmastointi ajo-osassa
- 2. omistajalta (Samassa perheessä ollut uudesta lähtien)
- Huoltokirja
- Jakohihna vaihdettu ja huollettu 5/2025
- Vakionopeussäädin
- Äänentoistojärjestelmä Radio/CD-soitin
- Puoli-integroitu
- Trumatic ilmakiertolämmitys
- Sähköpatruuna
- Jääkaappi
- Kasetti WC
- Liesi
- Pakastelokero
- Parivuode
- Pesuallas
- Suihku
- Sähkörappu
- Rekisteröity: 5:lle
- Nukkumapaikat: jopa 3:lle
- Dinetteen pedattavissa lisävuode yhdelle
- Pituus: 678 cm
- Leveys: 233 cm
- Korkeus: 291 cm
- Omamassa: 2745 kg
- Kokonaismassa: 3495 kg
- Saa ajaa B-kortilla
- Keskuslämmitys
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 15.7.2011 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 15.7.2011 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 96 kw / 131 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3495 kg |
| Omapaino | 2745 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy