Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | NJG-463 |
| Vuosimalli | 2013 |
| Viimeisin katsastus | 8.4.2026 |
| Ajomäärä | 81000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | T 447 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Juha Kaunismäki
Vastuumyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- Matkailuautoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Caravan (1 vuosi / 20000 km)
- Suomi-auto
- 1 omistajalta
- Huoltokirja
- Stereot
- Ilmastointi
- Vakionopeudensäädin
- Kääntyvät etuistuimet
- Pöytäryhmä
- Hyttysovi
- Sähkörappu
- Lattiamatot asunto-osassa
- Iso Jääkaappi/Pakastin
- Liesituuletin
- Liesi
- TV-antenni/TV
- Trumatic Kaasu/Sähkö
- Suihku
- WC
- Erillisvuoteet
- Isotakatalli
- Pyöräteline
- Rekisteröity 4 lle
- Pituus 743 cm
- Korkeus 291 cm
- Omapaino 2979 kg
- Kokonaispaino 3495 kg
- SUOSITTU ERILLISVUODE MALLI!
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 18.12.2013 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 18.12.2013 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 109 kw / 148 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3495 kg |
| Omapaino | 2979 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Herralankatu 34, SEINÄJOKI