Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 35 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä on tilaisuus napata itsellesi vähän ajettu ja uudenkarhea retkeilyauto, joka on kuin tehty kesäseikkailuihin! Challenger V217 Road Edition VIP 640 VAN on täydellinen valinta, kun haluat yhdistää mukavuuden ja käytännöllisyyden. Erillisvuoteet takana tarjoavat joustavuutta, ja Webasto-lämmitys pitää sinut lämpimänä viileinäkin öinä. Ohjaamoilmastointi ja vakionopeudensäädin tekevät matkoista sujuvia. Multimediasoitin peruutuskameralla ja Bluetooth handsfree varmistavat, että pysyt yhteydessä ja kartalla. Älä missaa tätä Challenger V217 Road Edition VIP 640 VAN löytöä – ota pikimmiten yhteyttä!
Perustiedot
| Rekisterinumero | XTB-144 |
| Vuosimalli | 2022 |
| Ajomäärä | 26000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | V217 Road Edition VIP 640 VAN |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 10 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Topi Kutvonen
Automyyjä FI | SV | EN
Varustelu
- TÄHÄN AJONEUVOON RAHOITUSTARJOUS: KIINTEÄ 3.99 % KORKO + KULUT. (max 72 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen kampanjoihin) Voimassa erittäin rajoitetun ajan! Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- UUDENKARHEA RETKEILYAUTO ERILLISVUOTEILLA!
- TÄMÄ AUTO ON LAATUTARKASTETTU (kaasulaitteiden koeponnistukset/tiiveystarkastettu/laitetestaukset)
- Matkailuautoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Caravan (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- Aj. 26 tkm
- Huoltokirja (viimeisin huolto12/24 24708km)
- Rekisteröity neljälle
- Saa ajaa B- kortilla
- Makuupaikat kahdelle - kolmelle
- Erillisvuoteet takana pitkittäin, mitkä yhdistettävissä
- Webasto ilmakiertolämmitys dieselillä
- Truma lämminvesivaraaja kaasulla
- Sivukeittiö
- Kaasuliesi kahdella polttimolla
- Jääkaappi pakastelokerolla
- Kasetti WC ja suihkutila
- Ohjaamoilmastointi
- Vakionopeudensäädin
- Multimediasoitin peruutuskameralla
- Radion säätimet ohjauspyörässä
- Bluetooth handsfree
- Ohjaamon kasettiverhot
- Ohjaamon pilot- penkit kääntölevyillä
- Ajonvakaudenhallinta ESP
- Ajotietokone
- Turvatyynyt
- ABS-jarrut
- Markiisi
- Polkupyöräteline
- Aurinkopaneeli
- TV- antenni- ja teline
- Hyttysverkko sivuliukuovessa
- Vetokoukku - jarrullinen vetomassa on 2500 kg
- Sähkörappu
- Sumuvalot
- Moottorilämmitin
- Sisälokasuojat edessä ja takana
- Kesärenkaat 16" aluvanteilla
- Kitkarenkaat 16" aluvanteilla
- Metalliharmaa ulkoväri
- Pituus: 636 cm + pyöräteline
- Leveys: 205 cm
- Korkeus: 265 cm + TV- antenni
- Omamassa: noin 3000 kg
- Kokonaismassa: 3000 kg
- Tuontiauto, tuontimaa Saksa (2024)
- Keskuslämmitys
- Erillisvuoteet
- Webasto
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 15.11.2022 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 15.11.2022 |
| Vetopainot | 750 kg / 2500 kg |
| Kuutiotilavuus | 2179 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 103 kw / 140 hv |
| CO₂-päästöt | 262 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2999 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy