Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 12 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä matkailuautossa on kaikki, mitä tarvitset kesän seikkailuihin! Dethleffs ADVANTAGE T5841 tarjoaa mukavuutta ja käytännöllisyyttä, joka tekee reissusta kuin reissusta nautinnon. ALDE-lämmityksellä varustettu auto pitää sinut lämpimänä viileinäkin iltoina, ja lattialämmitys sähköllä on kuin kirsikkana kakun päällä. Peruutuskamera tekee parkkeerauksesta lastenleikkiä, ja markiisi tarjoaa varjoa kuumina kesäpäivinä. Dieselmoottori vie sinut määränpäähäsi luotettavasti ja vähäpäästöisesti. Jos tämä voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | TVF-296 |
| Vuosimalli | 2004 |
| Viimeisin katsastus | 19.9.2024 |
| Ajomäärä | 186000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | ADVANTAGE T5841 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 6 henkilöä |
| Vuodepaikat | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Juha Kaunismäki
Vastuumyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Huoltohistoria (Viimeisin huolto 9/24 180tkm)
- Jakohihna vaihdettu 9/23 162tkm
- Soitin
- Moottorinlämmitin
- ALDE
- Lattialämmitys sähköllä
- Peruutuskamera
- Markiisi
- PP-teline
- Parivuode
- Kasetti WC
- Jääkaappi
- Suihku
- Liesi
- TV-Antenni
- Nukkumapaikat 2-3:lle
- B-kortti
- Rekisteröity 4:lle
- Pituus 611cm
- Leveys 225cm
- Omamassa 2630kg
- Kokonaismassa 3400kg
- TÄSTÄ ALDEN LÄMMITYKSELLÄ!
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 13.1.2004 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 13.1.2004 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2290 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 81 kw / 110 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3400 kg |
| Omapaino | 2630 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Herralankatu 34, SEINÄJOKI