Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | WRK-704 |
| Vuosimalli | 2010 |
| Viimeisin katsastus | 6.8.2024 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Malli | Edition Summer |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 299 € |
| Vuodepaikat | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuvaunu |
Kysy tarkempia tietoja
Panu Behm
Vastuumyyjä, Matkailuajoneuvot FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä vaunu on LAATUTARKASTETTU! (Kosteusmittaukset, Laitetestit, Kaasujen Koeponnistukset...)
- Suomivaunu
- Kaasupullo- / välinekaappi edessä, paikat kahdelle 11kg pullolle.
- Takana U-sohvaryhmä isolla ruokapöydällä
- Keittiö keskellä
- Kaasuliesi
- Pesuallas
- Jääkaappi pakastelokerolla
- S-mallin Trumatic - kiertoilmalämmitys kaasulla
- Karsina-ovi
- TV-Antenni
- kWh-mittari
- Kaasun ulosotto
- Kitkavetopää
- Parivuode keulassa
- Kattoluukut
- Kasettiverhot
- Kasetti WC
- Irrallinen harmaavesisäiliö
- Pituus n. 727cm
- Leveys n. 230cm
- Korkeus n. 259cm
- Omamassa 1060kg
- Kokonaismassa 1350kg
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 27.5.2010 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 27.5.2010 |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 1350 kg |
| Omapaino | 1060 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy