Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | ZKJ-354 |
| Vuosimalli | 2014 |
| Viimeisin katsastus | 17.5.2024 |
| Ajomäärä | 146000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Globebus I 011 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Rasmus Saarinen
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Aj. 146 tkm
- Huoltokirja (jakohihna vaihdettu 146 tkm 4/26)
- Automaatti-Ilmastointi
- VAkionopeussäädin
- CD- soitin
- Pilot istuimet edessä
- Alaslaskettava vuode ohjaamon päällä
- Pöytäryhmä
- Trumatic lämmitys
- Liesi
- Jääkaappi
- Wc ja suihkutila
- Tv
- Parivuode takana
- Iso takatalli
- Markiisi
- Polkupyöräteline
- Lohkolämmitin
- Kattokaiteet
- LED- päiväajovalot
- 2 x renkaat
- Nukkumapaikat 4:lle
- Rekisteröity 4:lle
- Pituus 629 cm
- Leveys 214 cm
- Omamassa 2745 kg
- Kokonaimassa 3499 kg
- TODELLA HIENO INTEGROITU DETHLEFFS!
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 20.3.2015 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 19.5.2014 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 109 kw / 148 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3499 kg |
| Omapaino | 2745 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy