Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 15 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä Dethleffs Trend T 7057 -matkailuautossa on kaikki, mitä tarvitset kesän seikkailuihin! Tämä vähän ajettu suosikkimalli tarjoaa mukavuutta ja tilaa koko perheelle. Iso Trumatic 6 ilmakiertolämmitys ja lattialämmitys pitävät sinut lämpimänä viileämpinäkin iltoina. Keittiö on varusteltu mikroaaltouunilla ja isolla jääkaapilla, ja erillisvuoteet takaavat hyvät unet. Markiisi ja invertteri tekevät leiriytymisestä helppoa. Älä missaa tätä Dethleffs Trend T 7057 löytöä – ota pikimmiten yhteyttä!
Perustiedot
| Rekisterinumero | LOC-645 |
| Vuosimalli | 2016 |
| Viimeisin katsastus | 11.3.2026 |
| Ajomäärä | 94000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Trend T 7057 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Tommi Kataja
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- TÄHÄN AJONEUVOON RAHOITUSTARJOUS: KIINTEÄ 3.99 % KORKO + KULUT. (max 72 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen kampanjoihin) Voimassa erittäin rajoitetun ajan! Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- KOHTUULLISESTI AJETTU SUOSIKKIMALLI LASKUVUOTEELLA JA ERILLISVUOTEILLA!!
- Matkailuautoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Caravan (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- TÄMÄ AUTO ON LAATUTARKASTETTU (kaasulaitteiden koeponnistukset/tiiveystarkastettu/laitetestaukset)
- Huoltokirja (jakohihna vaihdettu 2/2023 ajomäärässä 78tkm ja viimeisin huolto on tehty 11/2024 ajomäärässä 91tkm)
- Iso Trumatic 6 ilmakiertolämmitys
- Lattialämmitys sähköllä
- Lämminvesiboileri
- Pöytäryhmä edessä ja kääntyvät Pilot kapteeninpenkit ohjaamossa
- Sähköllä alaslaskettava parivuode poikittain edessä pöytäryhmän päällä
- Erillisvuoteet takana (yhdistettävissä isoksi parivuoteeksi lisäpatjalla)
- L-mallin keittiö keskellä vasemmalla
- Pesuallas ja kaasuliesi
- Mikroaaltouuni
- Iso jääkaappi pakastinlokerolla
- Erilliset kasetti WC ja suihku keskellä
- Pimennysvekkiverhot ohjaamon ikkunoille
- Invertteri 2500/5000W
- Markiisi
- TV-antenni ja 2x TV (eivät tue HD-lähetyksiä!)
- Iso takatalli molemmin puolin autoa aukeavilla ovilla
- Pyöräteline
- Sähkörappu
- LED-päivävalot keulalla
- Multimedialaite kosketusvärinäytöllä ohjaamossa (sis. mm. Peruutuskameran ja Bluetooth-yhteyden)
- Astinlaudat ohjaamoon
- Automaattinen ilmastointi ohjaamossa
- Moottorinlämmitin
- Vakionopeudensäädin
- Sähkökäyttöiset sivuikkunat ja -peilit ohjaamossa
- Rekisteröity käytettynä Ruotsista Suomeen 8/2017
- 2x renkaat vanteineen (talveksi NASTAT)
- Vetokoukku (jarrullinen vetomassa max 2000 kg)
- Rekisteröity: 4:lle
- Nukkumapaikat: 4-5:lle
- Pituus: noin 741 cm + PP-teline
- Leveys: noin 233 cm
- Korkeus: 290 cm + TV-antenni
- Omamassa: noin 3000 kg
- Kokonaismassa: 3499 kg
- Puoli-integroitu
- Keskuslämmitys
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 10.8.2017 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 10.5.2016 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 96 kw / 131 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3499 kg |
| Omapaino | 2915 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy