Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 42 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä sinulle siisti ja kevyt Hobby 400 -mallin matkailuvaunu, joka on kuin tehty kesäseikkailuihin! Tämä käytännöllinen vaunu on varustettu kaikella tarpeellisella: liesi, jääkaappi, pakastinlokero, pesuallas ja Trumatic-lämmitys pitävät huolen mukavuudesta. Aurinkopaneelit ja Mover tekevät leiriytymisestä helppoa, ja pyöräteline mahdollistaa fillarien mukaan ottamisen. Pussimarkiisi odottaa asennusta, ja nukkumapaikat kahdelle takaavat hyvät yöunet. Ota yhteyttä ja tule tutustumaan!
Perustiedot
| Rekisterinumero | WZX-947 |
| Vuosimalli | 2012 |
| Viimeisin katsastus | 6.5.2024 |
| Ajomäärä | 1000 km |
| Väri | TJ V |
| Malli | 400 |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Vuodepaikat | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuvaunu |
Kysy tarkempia tietoja
Tomi Laakso
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Parivuode poikittain edessä
- Liesi
- Jääkaappi
- Pakastinlokero
- Pesuallas
- Stereot
- Trumatic lämmitys
- TV teline
- TV antenni
- WC
- Sohvaryhmä
- Aurinkopaneeli
- Mover
- Pyöräteline
- Pussimarkiisi (ei asennettu, saa mukaan)
- Nukkumapaikat 2:lle
- Pituus:589cm
- Leveys:220cm
- Korkeus:259cm
- Omamassa:986kg
- Kokonaismassa:1200kg
- SIISTI KEVYT HOBBY!
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 24.2.2012 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 24.2.2012 |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 1200 kg |
| Omapaino | 986 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Herralankatu 34, SEINÄJOKI