Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | DCK-473 |
| Vuosimalli | 2014 |
| Viimeisin katsastus | 28.10.2024 |
| Ajomäärä | 1 km |
| Malli | PREMIUM |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Vuodepaikat | 6 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuvaunu |
Kysy tarkempia tietoja
Panu Behm
Vastuumyyjä, Matkailuajoneuvot FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- TÄMÄ VAUNU ON LAATUTARKASTETTU (kaasulaitteiden koeponnistukset/tiiveystarkastettu/laitetestaukset)
- Suomivaunu
- Kitkavetopää
- Edessä Kaasupullo-/välinekaappi
- Kerrosvuode takana
- U-Ryhmä keskellä
- Kaasuliesi
- Pesuallas
- Iso jääkaappi pakastelokerolla
- Ranskalainen parivuode edessä
- Kasetti WC
- Truma kiertoilmalämmitin
- Hyvät säilytystilat
- Makuupaikat jopa 6:lle
- Pituus n. 791cm
- Leveys n. 230cm
- Korkeus n. 262cm
- Omamassa 1501kg
- Kokonaismassa 2000kg
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 9.7.2014 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 9.7.2014 |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 2000 kg |
| Omapaino | 1501 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy