Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 31 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Hobby EXCLUSIVE -matkailuvaunu tarjoaa mukavuutta ja käytännöllisyyttä matkailuun. Vaunussa on parivuode pitkittäin, WC, suihku ja pesuallas, jotka tekevät siitä erinomaisen valinnan pidemmillekin reissuille. Jääkaappi, pakastelokero ja liesi mahdollistavat ruoanlaiton tien päällä, ja U-sohvaryhmä tarjoaa mukavan paikan rentoutumiseen. Vaunun pituus on 730 cm ja leveys 230 cm, mikä tekee siitä tilavan vaihtoehdon neljälle hengelle. Ota yhteyttä ja tule tutustumaan!
Perustiedot
| Rekisterinumero | WLN-290 |
| Vuosimalli | 2005 |
| Viimeisin katsastus | 18.3.2026 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Malli | EXCLUSIVE |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Vuodepaikat | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuvaunu |
Kysy tarkempia tietoja
Veeti Pölönen
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus kuluttaja-asiakkaille. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- ALDE- nestekeskuslämmitys
- Parivuode Pitkittäin
- WC
- Suihku
- Pesuallas
- Jääkaappi
- Pakastelokero
- Liesi
- Liesituuletin
- Henkarikaappi
- U-sohvaryhmä
- Lattiamatot asunto-osassa
- Mikroaaltouuni
- Hyttysovi
- TV-antenni
- Nukkumapaikat 4:lle
- Pituus 730cm
- Leveys 230cm
- Omamassa 1300kg
- Kokonaismassa 1550kg
- HYVÄLLÄ POHJALLA OLEVA HOBBYN VAUNU!
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 26.5.2005 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 26.5.2005 |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 1550 kg |
| Omapaino | 1300 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Herralankatu 34, SEINÄJOKI