Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 40 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Etsitkö käytännöllistä matkakumppania kesän seikkailuihin? T500 GFSC Exclusive -mallin Hobby on juuri se, mitä tarvitset! Tämä siisti ja hyvin pidetty matkailuauto tarjoaa mukavat nukkumapaikat 2-4 hengelle, ja sen varusteluun kuuluu muun muassa peruutuskamera, jääkaappi, suihku ja sivukeittiö. Ohjaamon ilmastointi pitää sinut viileänä helteillä, ja Trumatic-lämmitys varmistaa mukavuuden viileämmillä keleillä. Kirsikkana kakun päällä on kahdet renkaat, jotka takaavat sujuvan ajon ympäri vuoden. Ota yhteyttä ja lähde koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | TUY-510 |
| Vuosimalli | 2009 |
| Viimeisin katsastus | 10.7.2025 |
| Ajomäärä | 210000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | T500 GFSC Exclusive |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Tomi Jakobsson
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Laatutarkastettu 5/2026 (kosteusmittaus,LAitetarkastus,Koeponnistus)
- 2-omistajaa
- Suomi-auto
- Peruutuskamera
- Jääkaappi
- Kasetti WC
- Kasettiverhot
- Liesi
- Nukkumapaikat 2--4 :lle
- Markiisi
- Parivuode
- Suihku
- Sivukeittiö
- Ohjaamo ilmastointi
- Trumatic lämmitys kaasulla ja sähköllä
- TV-antenni + TV
- Kasetti wc
- Sähkörappu
- Tukijalat
- Sähköikkunat
- Moottorilämmitin + sisäpistoke
- 2 x renkaat 2 x vanteet
- Rekisteröity 4:lle
- Pituus : 605 cm
- Leveys: 216 cm
- Omamassa 2869 kg
- Kokonaismassa 3500 kg
- Vakionopeudensäädin
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 21.7.2009 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 21.7.2009 |
| Vetopainot | 750 kg / 1000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2198 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 96 kw / 131 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2869 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy