Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 17 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Etsitkö mukavaa matkakumppania kesän seikkailuihin? Tässä on HYMER Camp -mallin matkailuauto, joka on kuin tehty juuri sinulle! Tämä dieselkäyttöinen valkoinen kaunotar on laatutarkastettu ja huollettu huolellisesti, joten matka taittuu turvallisesti. Trumatic-lämmitys pitää sinut lämpimänä viileinäkin iltoina, ja ohjaamon ilmastointi viilentää kesähelteillä. Keittiöstä löytyy kaikki tarpeellinen, ja B-kortilla ajettavuus tekee tästä täydellisen valinnan. Jos tämä HYMER Camp voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | UAF-776 |
| Vuosimalli | 2003 |
| Viimeisin katsastus | 3.6.2025 |
| Ajomäärä | 156000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Malli | Camp |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 7 henkilöä |
| Vuodepaikat | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Jari Hyväri
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Alkovi
- Huoltokirja
- Jakohihna vaihdettu
- TÄMÄ AUTO ON LAATUTARKASTETTU (kaasulaitteiden koeponnistukset/tiiveystarkastettu/laitetestaukset)
- Aj. 156tkm
- Huoltohistoria, viimeisin huolto 5/2026
- Trumatic-lämmitys kaasulla
- Pöytäryhmä
- Sivusohva
- Takakeittiö
- Liesi
- Jääkaappi
- Kasetti WC
- PP-teline
- Ohjaamoilmastointi
- Radio CD-soitin
- Saa ajaa B-kortilla
- 100 km/h
- Sähkörappu
- Trumatic
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 14.5.2007 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 21.5.2003 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2800 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 94 kw / 128 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2910 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy