Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 42 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä LMC 6600 TI -mallin matkailuautossa on kaikki mitä tarvitset kesän seikkailuihin! Tämä käytetty mutta kestävä matkakumppani on laatutarkastettu ja valmiina viemään sinut uusiin maisemiin. Mukana on Alde-lämmitysjärjestelmä, erillisvuoteet, pyöräteline ja markiisi – kaikki mitä tarvitset mukavaan reissuun. Valkoinen ulkokuori ja dieselmoottori tekevät tästä menopelistä luotettavan valinnan. Älä missaa tätä LMC 6600 TI löytöä – ota pikimmiten yhteyttä!
Perustiedot
| Rekisterinumero | FFI-123 |
| Vuosimalli | 2002 |
| Viimeisin katsastus | 8.4.2026 |
| Ajomäärä | 185000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | 6600 TI |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- Huoltokirja, viimeisin huolto tehty 04/26 185tkm kohdalla. Jakopää 179tkm 06/24
- Markiisi
- Pyöräteline
- Moottorinlämmitin
- Ohjaamon ilmastointi
- Peruutuskamera, toimivuus epävarma
- Kaasun ulosotto
- Radio
- Kapteenin penkit
- Pöytäryhmä
- Kaasuliesi
- Jääkaappi
- Pakastelokero
- ALDE nestekiertoinen lämmitys
- Kasetti WC
- Erillisvuoteet
- B-Kortti
- Makuupaikat kahdelle
- Rek. 4
- Pituus 670 cm
- Leveys 225 cm
- Omamassa 3100 kg
- Kokonaismassa 3500 kg
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 16.4.2002 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 16.4.2002 |
| Vetopainot | 750 kg / 1600 kg |
| Kuutiotilavuus | 2800 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 94 kw / 128 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Omapaino | 3100 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Volttikatu 7, KUOPIO
Tätä ajoneuvoa myy