Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | VXF-885 |
| Vuosimalli | 2003 |
| Viimeisin katsastus | 22.4.2026 |
| Ajomäärä | 126000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | LIBERTY 6000 Ti ALDE |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 6 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Roni Koponen
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- Suomi-auto
- Ajettu vain 126tkm!
- Huoltokirja
- ALDE- nestekeskuslämmitys sähköllä ja kaasulla
- kahdet renkaat
- Tilava Wc ja suihkutilat
- Polkupyöräteline
- Markiisi
- Parivuode takana
- Hengarikaappi
- Jääkaappi
- Liesi
- Keittiö
- Vastakkain istuttava pöytäryhmä josta saa vuoteen
- Sähkölasit
- CD-soitin
- Nukkumapaikat 4:lle
- Rekisteröity 6:lle
- Pituus 627 cm
- Leveys 232 cm
- Omamassa 2865 kg
- Kokonaismassa 3400 kg
- AL-KO ALUSTALLA OLEVA ALDE LÄMMITTEINEN LMC!
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 16.6.2003 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 16.6.2003 |
| Kuutiotilavuus | 2800 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 94 kw / 128 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3400 kg |
| Omapaino | 2865 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Volttikatu 7, KUOPIO
Tätä ajoneuvoa myy