Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 31 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
LMC Cruiser T 712 SportLine on käytetty matkailuauto, joka tarjoaa mukavuutta ja käytännöllisyyttä kesäseikkailuihin. Tämä puoli-integroitu malli on varustettu nestekiertolämmityksellä ja lattialämmityksellä, mikä tekee siitä miellyttävän myös viileämpinä iltoina. Kahdet renkaat takaavat, että olet valmis kaikkiin sääolosuhteisiin. Ajoneuvo on rekisteröity neljälle henkilölle, ja erillisvuoteet sekä takakylpyhuone lisäävät matkustusmukavuutta. Jos tämä LMC Cruiser T 712 SportLine voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | BRV-178 |
| Vuosimalli | 2015 |
| Viimeisin katsastus | 24.3.2026 |
| Ajomäärä | 90000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Cruiser T 712 SportLine |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Tommi Kataja
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus kuluttaja-asiakkaille. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- YMPÄRIVUOTISEEN KÄYTTÖÖN NÄYTTÄVÄ LMC HYVÄLLÄ POHJARATKAISULLA JA KOHTUU KILSOILLA!!
- Matkailuautoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Caravan (1 vuosi / 20000 km)
- 2-omisteinen auto (meitä edeltävällä ollut noin 10 vuotta!)
- ALDE nestekiertolämmitys sähköllä ja kaasulla
- Lattialämmitys
- Asuinosan kattoilmastointilaite TRUMA Aventa kaukosäätimellä
- L-mallin keittiö keskellä vasemmalla
- Pesuallas ja kaasuliesi
- Iso jääkaappi pakastinlokerolla keskellä oikealla
- Kasetti WC ja suihku takana
- Kasettiverhot
- Markiisi
- TV-antenni
- Erillisvuoteet
- PANORAMA kattoikkuna ohjaamon yllä
- Pyöräteline
- Multimedialaite ohjaamossa (sis. mm. Peruutuskamera ja navigointi)
- Ilmastointi ohjaamossa
- Vakionopeudensäädin
- 2x renkaat
- Astinlaudat ohjaamoon
- Rekisteröity: 4:lle
- Nukkumapaikat: 2:lle
- Pituus: 735 cm
- Leveys: 232 cm
- Korkeus: 269 cm + ilmastointikoneen ulkoyksikkö
- Omamassa: 3236 kg
- Kokonaismassa: 3500 kg
- Saa ajaa B-kortilla
- Puoli-integroitu
- Alde
- Nestekiertolämmitys
- Keskuslämmitys
- Sähköpatruuna
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 17.3.2015 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 17.3.2015 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 109 kw / 148 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 3136 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy