Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | JEF-113 |
| Vuosimalli | 2001 |
| Viimeisin katsastus | 19.4.2024 |
| Ajomäärä | 211000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | LIBERTY 6000 Ti |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 6 henkilöä |
| Vuodepaikat | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Tomi Laakso
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Aj.211tkm
- Suomi-auto
- Cd-soitin
- Sähkölasit
- Vastakkain istuttava pöytäryhmä
- Primus lämmitin
- Liesi
- Jääkaappi/ pakastinlokero
- Wc/suihku
- Parivuode pitkittäin
- Moottorinlämmitin
- 2x renkaat
- Vetokoukku
- Markiisi
- Nukkumapaikat 2-3:lle
- Rekisteröity 6:lle
- Pituus 615 cm
- Leveys 225 cm
- Omamassa 3000 kg
- Kokonaismassa 3400 kg
- 6:LLE REKISTERÖITY JUURI KATSASTETTU LMC!
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 30.3.2001 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 30.3.2001 |
| Vetopainot | 750 kg / 1600 kg |
| Kuutiotilavuus | 2800 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 94 kw / 128 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3400 kg |
| Omapaino | 3000 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Herralankatu 34, SEINÄJOKI