Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 35 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä LMC LIBERTY TOURER 59 -matkailuautossa on kaikki, mitä tarvitset kesän seikkailuihin! Tämä Suomessa rekisteröity kaunotar on laatutarkastettu ja tarjoaa mukavat oltavat niin tien päällä kuin leirintäalueellakin. Vakionopeudensäädin ja ilmastointi pitävät huolen siitä, että matka taittuu mukavasti. Mukana kahdet renkaat, joten olet valmis kaikkiin sääolosuhteisiin. Parivuode ja nukkumapaikat kolmelle tekevät tästä täydellisen valinnan perheelle tai ystäväporukalle. Älä missaa tätä LMC LIBERTY TOURER 59 löytöä – ota pikimmiten yhteyttä!
Perustiedot
| Rekisterinumero | FKI-458 |
| Vuosimalli | 2011 |
| Viimeisin katsastus | 23.6.2025 |
| Ajomäärä | 161000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | LIBERTY TOURER 59 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- TÄHÄN AJONEUVOON RAHOITUSTARJOUS: KIINTEÄ 3.99 % KORKO + KULUT. (max 72 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen kampanjoihin) Voimassa erittäin rajoitetun ajan! Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- TÄMÄ AUTO ON LAATUTARKASTETTU (kaasulaitteiden koeponnistukset/tiiveystarkastettu/laitetestaukset)
- Suomi-auto
- Aj 161tkm
- Huoltokirja
- Vakionopeudensäädin
- Ilmastointi
- Sähkölasit
- Radio
- Vedettävä pimennysverho tuulilasilla
- Pilot-istuimet
- Pöytäryhmä
- Trumatic-lämmitys
- Matto-sarja
- Liesi
- Wc
- Jääkaappi
- Henkarikaappi
- Parivuode poikittain
- Moottorinlämmitin
- Sähköporras
- 2xrenkaat+vanteet
- Nukkumapaikat 3:lle
- Rekisteröity 4:lle
- Pituus 600 cm
- Leveys 205 cm
- Omamassa 2805 kg
- Kokonaismassa 3300 kg
- HIENO LMC RETKEILYAUTO TILAVALLA SANITEETTITILALLA!
- UUDET SEKÄ KÄYTETYT MATKAILUAUTOT JA -VAUNUT SEINÄJOELLA MYY J. RINTA-JOUPPI OY - TERVETULOA KAUPOILLE!!
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 13.9.2011 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 13.9.2011 |
| Vetopainot | 750 kg / 2500 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 88 kw / 120 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3300 kg |
| Omapaino | 2805 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Herralankatu 34, SEINÄJOKI