Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | WVI-786 |
| Vuosimalli | 2010 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Malli | 126 |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Vuodepaikat | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuvaunu |
Kysy tarkempia tietoja
Tomi Laakso
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- 1.Omisteinen
- Suomi-vaunu
- Pöytäryhmä edessä (saa levitettyä sängyksi)
- Trumatic lämmitys
- Jääkaappi
- Pakastinlokero
- Liesi
- Pesuallas
- Henkarikaappi
- WC-tilat
- Koukku (esimerkiksi pyörätelineelle)
- Nukkumapaikat 2:lle
- Pituus: 450cm
- Leveys: 205cm
- Korkeus: 242cm
- Omamassa: 690kg
- Kokonaismassa: 750kg
- SIISTIKUNTOINEN KATSASTUSVAPAA POKSI!
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 23.7.2010 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 23.7.2010 |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 750 kg |
| Omapaino | 690 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Herralankatu 34, SEINÄJOKI