Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 147 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä Polar 730 -mallin matkailuvaunussa on kaikki, mitä tarvitset kesän seikkailuihin! Erillisvuoteet ja U-ryhmä edessä takaavat mukavat unet, ja sivukeittiössä valmistuu kätevästi niin aamupala kuin illallinenkin. Iso jääkaappi/pakastin pitää eväät viileinä, ja kaasu-uuni kruunaa kokkailut. ALDE-nestekeskuslämmitys pitää vaunun lämpimänä viileämpinäkin iltoina. Kaiken kruunaa asennettu ilmastointi, joka viilentää kesähelteillä. Ota yhteyttä ja tule tutustumaan!
Perustiedot
| Rekisterinumero | WOF-646 |
| Vuosimalli | 2007 |
| Viimeisin katsastus | 28.4.2026 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Malli | 730 |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Tyyppi | Matkailuvaunu |
Kysy tarkempia tietoja
Toni Rask
Automyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- Tähän vaunuun tehty laatutarkastus 3/2026(Kosteusmittaus,Koeponnistu,Laitetarkastus)
- Erillisvuoteet
- U-ryhmä edessä
- Sivukeittiö
- Liesi
- Liesituuletin
- Kaasu-uuni
- Iso jääkaappi/pakastin
- Kasetti WC
- As.Ilmastointi
- Suihku
- ALDE-nestekeskuslämmitys sähköllä ja kaasulla
- TV-antenni
- Tv-teline
- Mover
- Radio CD-soitin
- Nukkumapaikat 2-4 :lle
- Omamassa 1860 kg
- Kokonaismassa 2000 kg
- Pituus 905 cm
- Leveys 252 cm
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 5.12.2007 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 5.12.2007 |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 2000 kg |
| Omapaino | 1860 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy