Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | WKX-326 |
| Vuosimalli | 2009 |
| Viimeisin katsastus | 22.4.2026 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Malli | FINLANDIA 600T NS |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Tyyppi | Matkailuvaunu |
Kysy tarkempia tietoja
Panu Behm
Vastuumyyjä, Matkailuajoneuvot FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus kuluttaja-asiakkaille. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- Suomivaunu
- Kitkavetopää
- Edessä kaasupullokaappi/varustekaappi
- Edessä U-ryhmä
- Keittiö
- Kaasuliesi
- Jääkaappi pakastelokerolla
- ALDE Nestekeskuslämmitys
- Lämminvesivaraaja
- TV Antenni
- Parivuode pitkittäin takana
- Pieni pöytäryhmä parivuoteen vieressä
- Kääntyvä "parvisänky" parivuoteen yllä
- Kattoluukut
- Pituus n. 783cm
- Leveys n. 252cm
- Omamassa 1330kg
- Kokonaismassa 1600kg
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 24.9.2009 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 24.9.2009 |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 1600 kg |
| Omapaino | 1330 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy