Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 3 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä Sun Living Lido S 42 DF -mallissa on kaikki, mitä tarvitset kesän seikkailuihin! Tämä käytännöllinen matkakumppani on varustettu ilmastoinnilla, peruutuskameralla ja vakionopeussäätimellä, jotta matka taittuu kuin siivillä. Sisällä odottaa vastakkainistuttava pöytäryhmä, parivuode ja tilava henkarikaappi. Trumatic-lämmitys pitää huolen mukavuudesta, ja polkupyöräteline mahdollistaa pyöräretket. Tämä Suomessa rekisteröity ajoneuvo on valmis viemään sinut uusiin maisemiin. Jos tämä Sun Living Lido S 42 DF voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | UZP-642 |
| Vuosimalli | 2017 |
| Viimeisin katsastus | 30.12.2024 |
| Ajomäärä | 129000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | moniväri |
| Malli | Lido S 42 DF |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 6 henkilöä |
| Vuodepaikat | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Tomi Laakso
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- TÄMÄ AUTO ON LAATUTARKASTETTU (kaasulaitteiden koeponnistukset/tiiveystarkastettu/laitetestaukset)
- Aj. 129 tkm
- Suomi- auto
- Ilmastointi
- Peruutuskamera
- Vakionopeussäädin
- Vastakkainistuttava pöytäryhmä
- Invertteri 1500W
- Trumatic lämmitys sähköllä ja kaasulla
- Iso henkarikaappi
- Liesi
- Jääkaappi
- Wc ja suihku
- Parivuode
- Markiisi
- Polkupyöräteline
- 2 x renkaat
- Nukkumapaikat 4:lle
- Rekisteröity 6:lle
- Pituus 647 cm
- Leveys 233 cm
- Omamassa 2736 kg
- Kokonaismassa 3500 kg
- HYVÄLLÄ POHJARATKAISULLA OLEVA SUNLIVING!
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 21.6.2017 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 21.6.2017 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 96 kw / 131 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2736 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Herralankatu 34, SEINÄJOKI