Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 10 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä se on, uusi ja ajamaton S 75 SL -mallin Sun Living, joka vie matkailun aivan uudelle tasolle! Tämä käytännöllinen matkailuauto on varustettu mukautuvalla vakionopeudensäätimellä, joka tekee pitkistäkin matkoista lastenleikkiä. Panoraamakattoikkuna tuo valoa ja avaruutta ohjaamoon, ja tilava pöytäryhmä kutsuu nauttimaan yhteisistä hetkistä. Dieselmoottori ja automaattivaihteisto tekevät ajosta sujuvaa. Jos tämä Sun Living S 75 SL voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | SE87017 |
| Vuosimalli | 2026 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | S 75 SL |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 1290 € |
| Vuodepaikat | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- RAHOITUSTARJOUS varastossa oleviin uusiin matkailuajoneuvoihin. Kiinteä korko 3,99 % + kulut. max 72 kk. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä
- HUIPPU-UUTUUS LASKUVUOTEELLA JA ERILLISVUOTEILLA SEKÄ AUTOMAATTIVAIHTEISTOLLA!!
- VIIDELLE REKISTERÖITY SUN LIVING TUKEVALLA FORDIN ALUSTALLA - VAPAUS ON VAIVATONTA!!
- Uusi rekisteröimätön auto heti toimitukseen!
- ALV-vähennyskelpoinen
- Automaattivaihteisto 8-vaihteinen
- Mukautuva / adaptiivinen vakionopeudensäädin kaistavahdilla ja Stop & Go -toiminnolla
- Kaistallapitoavustin (Lane Keeping Aid)
- Älykäs nopeusavustin (Intelligent Speed Assist)
- Törmäysvaroitusjärjestelmä (Pre-Collision Assist)
- Liikennemerkkien tunnistus (Speed Sign Recognition)
- Väärän ajosuunnan varoitus (Wrong Way Alert)
- Automaattinen ilmastointi ohjaamossa
- Ford SYNC IV -multimediajärjestelmä 12" kosketusvärinäytöllä
- Peruutuskamera ja pysäköintitutkat edessä sekä takana
- High level -ajovalot
- Sähköinen käsijarru / seisontajarru
- Lukittava hansikaslokero
- Puskurit maalattu auton korin värisiksi
- PANORAMA kattoikkuna ohjaamossa
- Alaslaskettava parivuode edessä jossa nukkumapaikat kahdelle
- Tilava pöytäryhmä
- Verhoilu GAVIN
- TV - teline
- Kaasuliesi
- Iso kompressori jääkaappi pakastinlokerolla (tilavuus 157 litraa!)
- Kasetti WC ja suihkutilat
- Tuorevesisäiliö 140 litraa
- Jäteveden sähköinen positoventtiili
- USB-liitin oleskelutilassa ja makuuhuoneessa
- Digitaalinen ohjauspaneeli
- LED- valaistus
- Digitaalinen ohjauspaneeli Truma
- Asuinosan ilmastoinnin asennusvalmius
- Kaasupullokotelo kahdelle 11 kg:n pullolle
- Iso Trumatic 6 E ilmakiertolämmitys (sis. Sähköpatruuna)
- Sähköinen lattialämmitys
- Eristetty ja lämmitetty harmaavesisäiliö
- Lämmitetty tavaratila
- Ikkunallinen ulko-ovi
- Erillisvuoteet pitkittäin takana
- Iso takatalli
- Sumuvalot
- Ajotietokone
- ISOFIX
- Nukkumapaikat jopa 5:lle
- Rekisteröity 5:lle
- Pituus 742 cm
- Leveys 230 cm
- Kokonaiskorkeus 280 cm
- Omamassa noin 3100 kg
- Kokonaismassa 3500 kg
- Saa ajaa B-kortilla
- Puoli-integroitu
- TÄMÄN MATKAILUAUTON PERUSHINTA ILMAN TEHDASLISÄVARUSTEITA ON 83990 €
- TEHDASLISÄVARUSTEET SUN LIVING:
- PLUS PAKETTI 2700 € (Alumiinivanteet 16", musta metalliväri, pimennysverhot ohjaamossa, markiisi)
- CAMPER PREMIUM PACK (High level -ajovalot, Lukittava hansikaslokero,
- Puskurit maalattu auton korin värisiksi)
- KULJETTAJAN AVUSTINPAKETTI
- SCANDINAVIAN PAKETTI
- TÄMÄN MATKAILUAUTON OVH-KOKONAISHINTA NÄILLÄ TEHDASLISÄVARUSTEILLA ON 86690 € + TOIMITUSKULUT 1290 €
- UUDET SUN LIVING MATKAILUAUTOT LAHDESSA MYY J. RINTA-JOUPPI OY - TERVETULOA KAUPOILLE!!
- Keskuslämmitys
Tekniset tiedot
| Kuutiotilavuus | 1996 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 121 kw / 165 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3100 kg |
| Omapaino | 3500 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy