Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 28 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tutustu uuteen ja ajamattomaan Sun Living V 65 SL -matkailuautoon, joka on kuin tehty kesän seikkailuihin! Tämä käytännöllinen matkakumppani tarjoaa mukautuvan vakionopeudensäätimen, joka tekee pitkistäkin matkoista leppoisia. Automaattivaihteisto ja ilmastointi ohjaamossa pitävät huolen siitä, että ajaminen on sujuvaa ja mukavaa. Takana matalat erillisvuoteet muuntuvat kätevästi sohvaryhmäksi, joten tilaa riittää koko porukalle. Älä missaa tätä SUN LIVING V 65 SL löytöä – ota pikimmiten yhteyttä!
Perustiedot
| Rekisterinumero | MC00755 |
| Vuosimalli | 2026 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | V 65 SL |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 1290 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- RAHOITUSTARJOUS varastossa oleviin uusiin matkailuajoneuvoihin. Kiinteä korko 2,99 % + kulut. max 72 kk. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä tai sivulta www.rintajouppi.fi/kampanjat/caravan-2-99/
- HUIPPU-UUTUUS NÄYTTÄVÄLLÄ METALLIMUSTALLA ULKOVÄRILLÄ SEKÄ ERILLISVUOTEILLA!!
- AUTOMAATTIVAIHTEINEN SUN LIVING RETKEILYAUTO - VAPAUS ON VAIVATOONTA!!
- ALV-vähennyskelpoinen
- Iso Trumatic Combi D 6 E -dieselkäyttöinen ilmakiertolämmitin (sis. Sähköpatruuna)
- Matalat erillisvuoteet takana pitkittäin joista tehtävissä esim. sohvaryhmä jopa neljälle
- Automaattivaihteisto 8-vaihteinen momentinmuuntimella
- Mukautuva / adaptiivinen vakionopeussäädin
- Törmäyksenestoavustin jalankulkijansuojalla
- Kaistavahti
- Liikennemerkkien tunnistus
- Väsymysvaroitin
- Älykäs nopeusavustin
- Sade- ja hämärätunistin
- AirBag kuljettajalle ja etumatkustajalle
- Peruutustutka
- Fix & Go kit
- Ilmastointi ohjaamossa
- Mukiteline
- Korin väriin maalattu etupuskuri
- Monitoimiohjauspyörä
- Lämmitettävät sivupeilit
- xZent Multimedialaite 9” kosketusvärinäytöllä (sis. peruutuskameran)
- Sähköinen lattialämmitys
- Eristetty ja lämmitetty harmaavesisäiliö
- ASUINOSASSA:
- Harmaavesisäiliön sähköinen tyhjennys
- Iso 138L kompressorijääkaappi
- Sivuoven hyönteisverkko
- TV-teline
- DC/DC konvertteri (latausvahvistin)
- Ilmastoinnin, antennin ja aurinkopaneelin
- asennusvalmius
- ISOFIX
- Makuutilan sivuikkuna
- Nukkumapaikat jopa 3:lle
- Rekisteröity 4:lle
- Pituus 636 cm
- Leveys 205 cm
- Kokonaiskorkeus 260 cm
- Omamassa n. 3000 kg
- Kokonaismassa 3500 kg
- TÄMÄN MATKAILUAUTON PERUSHINTA ILMAN TEHDASLISÄVARUSTEITA ON 74500 €
- TEHDASLISÄVARUSTEET SUN LIVING:
- PLUS PAKETTI 3500 € (Alumiinivanteet 16", musta metalliväri, nahka ratti ja vaihdekepin nuppi, hopeinen koriste kojelaudassa, pimennysverhot ohjaamon etu. ja sivuikkunoissa, markiisi)
- Asuintilan akku 100ah AGM
- TÄMÄN MATKAILUAUTON KOKONAISHINTA NÄILLÄ TEHDASLISÄVARUSTEILLA ON 78000 € + TOIMITUSKULUT 1290 €
- UUDET SUN LIVING MATKAILUAUTOT VANTAALLA MYY J. RINTA-JOUPPI OY - TERVETULOA KAUPOILLE!!
- Keskuslämmitys
Tekniset tiedot
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2184 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 103 kw / 140 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 3000 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy