Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 4 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä Sunlight A 60 -mallin matkailuauto, joka on kuin tehty kesän seikkailuihin! Tämä kompakti kulkupeli tarjoaa mukavan parivuoteen alkovissa, ja istuinryhmässä on kääntyvät Pilot-kapteeninpenkit, joten matkanteko sujuu kuin tanssi. Keittiössä on kaikki tarpeellinen: kaasuliesi, pesuallas ja jääkaappi pakastinlokerolla. Polkupyöräteline kolmelle pyörälle ja markiisi tekevät retkistä entistäkin nautinnollisempia. Ilmastointi ja vakionopeudensäädin pitävät huolen siitä, että matka menee kuin siivillä. Jos tämä Sunlight A 60 voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | JMA-601 |
| Vuosimalli | 2021 |
| Viimeisin katsastus | 15.5.2025 |
| Ajomäärä | 78000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | A 60 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 12 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 12 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- NÄPPÄRÄN KOKOLUOKAN ALVILLINEN ALKOVI KOHTUULLISELLA AJOMÄÄRÄLLÄ!!
- Matkailuautoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Caravan (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- Huoltokirja / huoltohistoria (jakohihna vaihdettu)
- Trumatic ilmakiertolämmitys
- Parivuode edessä yhäällä alkovissa
- Istuinryhmä edessä ja kääntyvät Pilot kapteeninpenkit ohjaamossa
- Sivukeitiiö kaasuliedellä ja pesualtaalla keskellä oikealla
- Jääkaappi pakastinlokerolla
- Kasetti WC ja suihku keskellä vasemmalla
- Polkupyöräteline kolmelle pyörälle
- Markiisi
- Takatalli molemmin puolin autoa olevilla luukuilla
- Multimedialaite peruutuskameralla
- Ilmastointi ohjaamossa
- Vakionopeudensäädin
- 2x renkaat aluvanteilla (talveksi NASTAT)
- ALV-vähennyskelpoinen
- Nukkumapaikat: 4:lle
- Rekisteröity: 4:lle
- Pituus: noin 595 cm + PP-teline
- Leveys: 232 cm
- Korkeus: 317 cm
- Omamassa: noin 3000 kg
- Kokonaismassa: 3500 kg
- Saa ajaa B-kortilla
- Alkovi
- Keskuslämmitys
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 12.4.2021 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 12.4.2021 |
| Vetopainot | 750 kg / 2500 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 103 kw / 140 hv |
| CO₂-päästöt | 307 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2896 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy