Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | ISE-944 |
| Vuosimalli | 2023 |
| Viimeisin katsastus | 25.11.2024 |
| Ajomäärä | 44000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | GRAND CALIFORNIA 600 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Waltteri Engman
Automyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- KOHTUULLISESTI AJETTU SUOSITTU GRAND CALIFORNIA AUTOMAATTILAATIKOLLA!!
- Matkailuautoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Caravan (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- Trumatic ilmakiertolämmitys kaasulla ja sähköllä
- Lämminvesivaraaja
- Parivuode poikittain takana
- Esiinvedettävä / kokoontaitettava vuode kahdelle edessä ylhäällä
- Sivukeittiö pesualtaalla ja kaasuliedellä
- Jääkaappi pakastinlokerolla
- Yhdistetty kasetti WC ja suihku keskellä
- Polkupyöräteline
- Markiisi
- Automaattinen sähkörappu
- Automaattivaihteisto
- Ohjaamoilmastointi
- Vakionopeudensäädin
- Pysäköintitutkat eteen/taakse
- Multimediajärjestelmä VW Radio Composition Media kosketusvärinäytöllä ohjaamossa (sis. mm. P-kameran, Apple CarPlay-/Android Auto yhteensopivuuden sekä Bluetooth handsfree järjestelmän mediantoistolla)
- Ajovaloautomatiikka
- Pariovet takana
- Aluvanteet
- Vetokoukku (jarrullinen vetomassa max 3000 kg!)
- Rekisteröity: 4:lle
- Nukkumapaikat: 4:lle
- Pituus: noin 599 cm + PP-teline
- Leveys: 204 cm
- Korkeus: noin 297 cm
- Omamassa: noin 3000 kg
- Kokonaismassa: 3500 kg
- Saa ajaa B-kortilla
- Retkeilyauto
- Rekisteröity käytettynä Saksasta Suomeen 1/2025
- Keskuslämmitys
- Sähköpatruuna
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 24.1.2025 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 23.5.2023 |
| Vetopainot | 750 kg / 3000 kg |
| Kuutiotilavuus | 1968 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 130 kw / 177 hv |
| CO₂-päästöt | 286 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 3000 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy