Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 25 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä on Weinsberg CaraCompact 600 MEG Edition Pepper, joka on kuin tehty kesän seikkailuihin! Tämä vähän ajettu matkailuauto on varusteltu viimeisen päälle: ohjaamon ilmastointi ja asuinosan ilmastointi pitävät viileänä helteillä, ja vakionopeudensäädin tekee pitkistä matkoista leppoisaa. Aurinkopaneeli ja sähkörappu tuovat mukavuutta reissuun, ja vetokoukku mahdollistaa pyörätelineen kiinnityksen, joten fillarit kulkevat kätevästi mukana. Tämä menopeli on juuri katsastettu ja valmiina tien päälle. Jos tämä Weinsberg CaraCompact 600 MEG Edition Pepper voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | ETX-661 |
| Vuosimalli | 2021 |
| Viimeisin katsastus | 6.5.2026 |
| Ajomäärä | 19000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | CaraCompact 600 MEG Edition Pepper |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 11 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Eemeli Heiskanen
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- Matkailuautoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Caravan (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- Huoltokirja
- Vetokoukku
- Sähkörappu
- Markiisi
- Aurinkopaneeli
- TV-Antenni
- Ohjaamon ilmastointi
- Vakinopeudensäädin
- Kääntyvät etupenkit
- Pyöräteline (vetokoukkuun asennettava)
- Soitin
- Pöytäryhmä
- Peruutuskamera
- Asuinosan ilmastointi
- Trumatic sähköllä ja kaasulla
- Lattialämmitys
- Suihku
- Kasetti WC
- Pakastelokero
- Iso jääkaappi
- Kaasuliesi
- Tupla-akut
- Erillisvuoteet
- Iso takatalli
- 2 x renkaat
- Makuupaikat kolmelle
- B-Kortti
- Rek. 4
- Pituus 675 cm
- Leveys 220 cm
- Korkeus 276 cm + ilmastointi
- Kokonaismassa 3500 kg
- Omamassa 2780 kg
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 15.12.2021 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 15.12.2021 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 103 kw / 140 hv |
| CO₂-päästöt | 288 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2780 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Volttikatu 7, KUOPIO
Tätä ajoneuvoa myy