Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 13 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä Weinsberg Carasuite 650 MF -mallin matkailuautossa on kaikki, mitä tarvitset kesän reissuille! Tämä vähän ajettu diesel-kulkupeli on kuin tehty pitkille matkoille, kiitos automaattivaihteiston ja vakionopeudensäätimen. Ilmastointi pitää matkustamon viileänä, ja multimediajärjestelmä navigoinnilla sekä Bluetooth-yhteydellä tekee musiikin kuuntelusta ja reittien suunnittelusta lastenleikkiä. Vetokoukku mahdollistaa pyörien tai pienen peräkärryn mukaan ottamisen. Jos tämä Weinsberg Carasuite 650 MF voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | CME-107 |
| Vuosimalli | 2019 |
| Viimeisin katsastus | 17.10.2025 |
| Ajomäärä | 88000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | CARASUITE 650 MF |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Juha Kahari
Automyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- JUURI ISOSTI MÄÄRÄAIKAISHUOLLETTU NÄPPÄRÄ WEINSBERG LASKUVUOTEELLA!!
- Huoltokirja viimeisin huolto tehty 04/2026 88tkm kohdalla
- Jakohihna vaihdettu 04/2026 88tkm kohdalla
- Kosteusmittaus tehty 2/26
- 2 x renkaat 2 x erikoisvanteet
- Vetokoukku
- Vakionopeudensäädin
- Led päiväajovalot
- Ilmastointi
- Monitoimiratti
- Ajotietokone
- Multimediajärjestelmä navigoinnilla ja peruutuskameralla
- Bluetooth audio&handsfree
- Kotelomarkiisi
- Thule pyöräteline
- Kääntyvät kapteenin istuimet
- Ohjaamon pimennysvehot
- Kasettiverhot asuinosassa
- Ranskalainen parivuode takana
- Takana kasettiwc ja suihku
- Laskuvuode (laskeutuu pöytäryhmän päälle)
- Trumatic 6e Combi lämmitys sähköllä ja kaasulla + lämminvesiboileri
- Tilava pöytäryhmä
- Sivukeittiö:
- 3 polttimen liesi ja liesituuletin
- Iso jääkaappi pakastelokerolla
- Televisio + tv-antenni
- Makuupaikat 4:lle
- Rekisteröity 4:lle
- Omamassa 2953kg, kokonaismassa 3500kg, saa ajaa B-kortilla!
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 13.3.2019 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 13.3.2019 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 96 kw / 131 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2953 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Helmentie 5, PORI