Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 16 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä on BMW F -mallin moottoripyörä, joka on kuin tehty kesän seikkailuihin! Tämä vähän ajettu menopeli on varustettu navigaattorilla, joten eksyminen on mennyttä maailmaa. Kahvanlämmittimet pitävät kädet lämpiminä viileämmilläkin keleillä, ja takalaukku tarjoaa tilaa kaikelle tarpeelliselle. Sähkökäynnistys ja keskiseisontatuki tekevät käytöstä helppoa kuin heinänteko. Tämä pyörä on rekisteröity kahdelle, joten kyytiin mahtuu kaverikin. Jos tämä BMW F voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 83-HFY |
| Vuosimalli | 2012 |
| Ajomäärä | 25000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | F |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A, rajoitettavissa A2:een |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Niklas Lakkapää
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- 2 om.
- Suomi-Pyörä
- Navigaattori
- Kahvanlämmittimet
- Takalaukku
- 2 x avain
- Rekisteröity kahdelle
- Sähkökäynnistys
- Keskiseisontatuki
- Nelitahti
- Ketjuveto
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 31.5.2012 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 31.5.2012 |
| Kuutiotilavuus | 798 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 63 kw / 86 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 443 kg |
| Omapaino | 207 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Soininkatu 3, RAISIO
Tätä ajoneuvoa myy
Hugo Larm
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;arm;o.l;hug
Niklas Lakkapää
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;paa;kka;.la;las;nik
Luca Giacoletto
Automyyjä FI | EN | SV | IT
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tto;ole;iac;a.g;luc
Alex Uppa
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ppa;x.u;ale