Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 35 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä on BMW K -mallin moottoripyörä, joka on kuin tehty kesäseikkailuihin! Tämä saksalainen tuontipyörä on huollettu viimeksi kesäkuussa 2024, ja se on valmis viemään sinut uusiin maisemiin. Kardaaniveto ja nelitahtimoottori takaavat sujuvan menon, ja kahvan- ja istuinlämmittimet pitävät sinut lämpimänä viileämmilläkin keleillä. Sähkötoiminen tuulisuoja ja ABS-jarrut lisäävät ajomukavuutta ja turvallisuutta. Sivulaukut ja takalaukku tarjoavat tilaa kaikille tarpeellisille varusteille. Jos tämä BMW K voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 71-ECF |
| Vuosimalli | 2006 |
| Ajomäärä | 79000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | K |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tuontipyörä, tuontimaa Saksa (2010) ei vauriohistoriaa
- Huoltohistoria (viim.huolto: 06/24 75086 km)
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Kardaaniveto
- Ajonestolaite
- Kulutusosat kunnossa
- Renkaissa hyvin pintaa
- Sähkötoiminen tuulisuoja
- Istuinlämmitin
- Kahvanlämmittimet
- Keskiseisontatuki
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Sähkökäynnistys
- Sivulaukut sisäkasseilla
- Takalaukku
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 8.9.2010 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 31.7.2006 |
| Kuutiotilavuus | 1157 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 112 kw / 152 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 520 kg |
| Omapaino | 282 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki