Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 21 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Etsitkö moottoripyörää, joka tarjoaa sekä urheilullista menoa että mukavuutta? Tässä on BMW K -mallin pyörä, joka sopii kuin nenä päähän kesän seikkailuihin! Tämä valkoinen kaunotar on tuotu Saksasta vuonna 2021 ja on rekisteröity kahdelle, joten kaverikin pääsee mukaan. Huoltokirja ja kahvanlämmittimet takaavat, että matka taittuu mukavasti. Ja kirsikkana kakun päällä, tämä nelitahtinen pyörä on vähäpäästöinen. Jos tämä BMW K voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 82-GMC |
| Vuosimalli | 2010 |
| Ajomäärä | 62000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | K |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Niklas Lakkapää
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Leovince-putkisto
- Huoltokirja, viim. 58tkm
- Kahvanlämmittimet
- Säädettävä alusta
- Sähkökäynnistys
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Tuontipyörä, tuontimaa Saksa (2021)
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 21.7.2021 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 15.2.2010 |
| Kuutiotilavuus | 1293 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 129 kw / 175 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 460 kg |
| Omapaino | 254 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Soininkatu 3, RAISIO
Tätä ajoneuvoa myy
Hugo Larm
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;arm;o.l;hug
Niklas Lakkapää
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;paa;kka;.la;las;nik
Luca Giacoletto
Automyyjä FI | EN | SV | IT
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tto;ole;iac;a.g;luc
Alex Uppa
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ppa;x.u;ale