Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 5 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä olisi BMW R -mallin moottoripyörä, joka on kuin tehty kesän seikkailuihin! Tämä vähän ajettu menopeli tarjoaa mukavaa kyytiä kahdelle, ja varusteista löytyy muun muassa LED-ajovalot, jotka valaisevat tien kuin päivänvalo. Kahvanlämmittimet pitävät sormet lämpiminä viileämmilläkin keleillä, ja vakionopeudensäädin tekee matkaamisesta sujuvaa. Navigaattori ohjaa sinut perille, minne ikinä suuntaatkin. Tämä pyörä on valmis viemään sinut uusiin maisemiin – ota yhteyttä ja lähde koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 17-AHO |
| Vuosimalli | 2014 |
| Ajomäärä | 22500 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | R |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Moottoripyörään mahdollisuus hankkia J. autoturva Moto (1 vuosi / 10000 km tai 2 vuotta / 20000 km)
- 2.omisteinen
- Suomi-pyörä
- Huoltokirja (viim.huolto: 11/25 21289 km venttiilit tarkistettu )
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Kardaaniveto
- Ajonestolaite
- ESA
- Ajomoodit
- Navigaattori
- Vähän ajettu
- Kaatumaraudat
- LED ajovalot
- Tuulisuoja
- Kahvanlämmittimet
- Keskiseisontatuki
- Vakionopeussäädin
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Sähkökäynnistys
- Sivulaukut
- Takalaukku
- Tankkilaukku
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 27.6.2014 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 27.6.2014 |
| Kuutiotilavuus | 1170 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 92 kw / 125 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 450 kg |
| Omapaino | 238 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki