Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 3 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä olisi BMW R -moottoripyörä, joka on kuin tehty kesäisille seikkailuille! Tämä vähän ajettu menopeli on varusteltu herkuilla, kuten led-ajovaloilla ja vakionopeudensäätimellä, jotka tekevät matkan taittamisesta sujuvaa kuin tanssi. Korkeampi visiiri ja kahvanlämmittimet pitävät huolen siitä, että ajaminen on mukavaa säällä kuin säällä. ABS-jarrut ja säädettävä takaiskari tuovat lisäturvaa, ja sivulaukut tarjoavat reilusti tilaa tavaroille. Jos tämä BMW R voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 55-KGX |
| Vuosimalli | 2015 |
| Ajomäärä | 69000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | R |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Anton Vanhala
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Huoltomuistio
- Suomi-pyörä
- Kardaani vaihdettu 60tkm
- Led ajovalot
- Vakionopeussäädin
- Korkeampi visiiri
- Työkalu laatikko
- Kahvanlämmittimet
- Keskiseisontatuki
- Navi
- ABS
- Rekisteröity kahdelle
- Säädettävä takaiskari
- Säädettävät kytkin/jarrukahva
- Sivulaukut
- Takalaukku
- Kardaaniveto
- Sähkökäynnistys
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 18.4.2015 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 18.4.2015 |
| Kuutiotilavuus | 1170 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 92 kw / 125 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 450 kg |
| Omapaino | 238 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Muuralankuja 4, KOTKA
Tätä ajoneuvoa myy
Anton Vanhala
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;hal;van;on.;ant
Jani Hokkanen
Vastuumyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;okk;i.h;jan
Julius Jalonen
Sisäänostaja
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;lon;.ja;ius;jul