Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | 13-JJO |
| Vuosimalli | 2025 |
| Ajomäärä | 3000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | 450MT |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A2 |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Kasperi Hintsala
Automyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-pyörä
- 1. omistajalta
- Huoltodokumentit
- Kahdelle rekisteröity
- ABS-jarrut
- LED-valo
- Sähkökäynnistys
- Pohjapanssari
- MotoPlay (puhelinyhteys mahdollisuus)
- Kaatumaraudat
- Korotettu penkki (vakio mukaan)
- Korkeampi visiiri
- Matkustajan jalkatapit
- Rattilukko
- Säädettävä kytkin- ja jarrukahva
- Sivupeilit
- Digitaalinen mittaristo
- Sivuvilkut
- Kahvasuojat
- Kahvanlämmittimet
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 18.7.2025 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 18.7.2025 |
| Kuutiotilavuus | 449 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 31 kw / 42 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 355 kg |
| Omapaino | 185 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Hatanpään valtatie 34, TAMPERE
Tätä ajoneuvoa myy
Jarkko Koskela
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;ske;.ko;kko;jar
Anton Laikola
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kol;lai;on.;ant
Viivi Mäkinen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;mak;vi.;vii
Tuure Koivumäki
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;aki;vum;koi;re.;tuu