Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 10 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Harley-Davidson SPORTSTER on klassinen moottoripyörä, joka tarjoaa nautinnollisia ajokokemuksia kesäisille teille. Tämä vähän ajettu yksilö on rekisteröity kahdelle, joten se sopii mainiosti yhteisiin ajomatkoihin. Nelitahtimoottori ja hihnaveto tekevät ajamisesta miellyttävää, ja sähkökäynnistys helpottaa liikkeellelähtöä. Kromiosat kiiltävät ja renkaissa on hyvin pintaa, mikä lisää ajomukavuutta. Sissy-bar ja sivukilpiteline tuovat lisäkäytännöllisyyttä. Jos tämä Harley-Davidson SPORTSTER voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 94-NEL |
| Vuosimalli | 2000 |
| Ajomäärä | 26600 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | SPORTSTER |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Hihnaveto
- Kulutusosat kunnossa
- Renkaissa hyvin pintaa
- Kromi kiiltää
- Sissy-bar
- Sivukilpiteline
- Sähkökäynnistys
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 18.12.2000 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 24.2.2000 |
| Kuutiotilavuus | 883 cm3 |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 430 kg |
| Omapaino | 245 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki