Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 5 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
HARLEY-DAVIDSON VRSC on vähän ajettu moottoripyörä, joka tarjoaa kesäajoon sopivaa ajonautintoa. Tämä Suomessa rekisteröity pyörä on varustettu nelitahtimoottorilla ja hihnavedolla, mikä tekee siitä käytännöllisen valinnan arjen ajoihin. Kromin kiilto ja Screaming Eagle -putkisto tuovat ajamiseen ripauksen tyyliä. Progressive Suspension -takaiskarit parantavat ajomukavuutta, ja ajonestolaite sekä varashälytin lisäävät mielenrauhaa. Jos tämä HARLEY-DAVIDSON VRSC voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | EZ-98 |
| Vuosimalli | 2004 |
| Viimeisin katsastus | 3.10.2014 |
| Ajomäärä | 12000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | VRSC |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- TÄHÄN AJONEUVOON RAHOITUSTARJOUS: KIINTEÄ 3.99 % KORKO + KULUT. (max 72 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen kampanjoihin) Voimassa erittäin rajoitetun ajan! Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-pyörä
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Hihnaveto
- Ajonestolaite
- Progressive Suspension takaiskarit
- Sivukilpiteline
- Hyvät renkaat
- Kulutusosat kunnossa
- Viimeinen huolto 06/2025
- Kromi kiiltää
- Sähkökäynnistys
- Screaming Eagle putkisto
- Varashälytin
- Menossa hihna huoltoon
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 4.5.2004 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 4.5.2004 |
| Kuutiotilavuus | 1131 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 86 kw / 117 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 464 kg |
| Omapaino | 285 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki