Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 20 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä se on, Honda GL -mallin moottoripyörä, joka on valmis viemään sinut kesän seikkailuihin! Tämä vähän ajettu kaunotar on varustettu kaikella, mitä tarvitset mukavaan ja nautinnolliseen ajoon: vakionopeussäädin pitää vauhdin tasaisena, ja kahvanlämmittimet pitävät kädet lämpiminä viileämmilläkin keleillä. Kardaaniveto ja luotettavat kulutusosat tekevät tästä menopelistä kestävän kumppanin. Jos tämä Honda GL voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 40-YGI |
| Vuosimalli | 2018 |
| Ajomäärä | 53000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | GL |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Moottoripyörään mahdollisuus hankkia J. autoturva Moto (1 vuosi / 10000 km tai 2 vuotta / 20000 km)
- 2.omisteinen
- Suomi-pyörä
- Huoltohistoria ( viim.huolto: 04/24 47902 km )
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Kardaaniveto
- Ajonestolaite
- Kulutusosat kunnossa
- Hyvät renkaat
- Radio
- Tuulisuoja
- Käsinojat matkustajalle
- Istuinlämmittimet
- Kahvanlämmittimet
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Keskiseisontatuki
- Vakionopeussäädin
- Peruutusvaihde
- Sähkökäynnistys
- Sivulaukut sisäkasseilla
- Takalaukku sisäkassilla
- Cobra slip-onit
- 12V ulosotto
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 1.6.2018 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 1.6.2018 |
| Kuutiotilavuus | 1832 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 87 kw / 118 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 603 kg |
| Omapaino | 413 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki