Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 16 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä on Honda GL -mallin moottoripyörä, joka on kuin tehty kesäseikkailuihin! Tämä vähän ajettu kaunotar on rekisteröity kahdelle, joten kaveri tai kumppani voi hypätä mukaan. Nelitahtinen moottori ja kardaaniveto takaavat sujuvan menon, ja kahvanlämmittimet pitävät kädet lämpiminä viileämmilläkin keleillä. Kaatumaraudat ja tuulisuoja tuovat lisäturvaa, ja radio pitää huolen, että lempimusiikkisi soi matkan varrella. Jos tämä Honda GL voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 65-AGH |
| Vuosimalli | 2013 |
| Ajomäärä | 38300 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | GL |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- LÖYTÖ! - Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- * KAMPANJA: Meiltä kampanja-aikana ostettuhin moottoripyöriin ilmainen talvisäilytys ensi kevääseen asti.
- Moottoripyörään mahdollisuus hankkia J. autoturva Moto (1 vuosi / 10000 km tai 2 vuotta / 20000 km)
- 2.omisteinen
- Suomi-pyörä
- Huoltohistoriaa (paljon tehty itse)
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Kardaaniveto
- Ajonestolaite
- Kulutusosat kunnossa
- Renkaissa hyvin pintaa
- Kaatumaraudat
- Tuulisuoja
- Radio
- Takatarakka
- Sissy-bar
- Keskiseisontatuki
- Kahvanlämmittimet
- Sähkökäynnistys
- Sivulaukut
- Cobra slip-onit
- 12V ulosotto
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 5.6.2013 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 5.6.2013 |
| Kuutiotilavuus | 1832 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 87 kw / 118 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 575 kg |
| Omapaino | 385 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki