Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 7 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä olisi Honda REBEL, joka on kuin tehty kesän seikkailuihin! Tämä vähän ajettu menopeli on ollut vain yhdellä omistajalla, ja sen huoltohistoria on kunnossa. Nelitahtinen moottori ja automaattivaihteisto tekevät ajosta sujuvaa kuin tanssi. Varustelusta löytyy kaikki tarpeellinen: ajomoodit, vakionopeussäädin ja ABS-jarrut, jotka pitävät menon turvallisena. Takatarakka ja sivulaukut tarjoavat tilaa tavaroille, ja tuulisuoja pitää viiman loitolla. Jos tämä Honda REBEL voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 59-YHG |
| Vuosimalli | 2023 |
| Ajomäärä | 6000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | REBEL |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A, rajoitettavissa A2:een |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Moottoripyörään mahdollisuus hankkia J. autoturva Moto (1 vuosi / 10000 km tai 2 vuotta / 20000 km)
- 1.omisteinen
- Suomi-pyörä
- Huoltohistoria ( viim.huolto: 5280 km pvm tulee myöhemmin )
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Ketjuveto
- Ajonestolaite
- Kulutusosat kunnossa
- Renkaissa hyvin pintaa
- Takatarakka
- Sissy-bar
- Tuulisuoja
- Ajomoodit
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Luistonesto
- Vakionopeussäädin
- Sähkökäynnistys
- Sivulaukut
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 5.7.2025 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 5.7.2025 |
| Kuutiotilavuus | 1084 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 64 kw / 87 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 405 kg |
| Omapaino | 233 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki