Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 16 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä on Honda ST -mallin Honda, joka on kuin tehty kesäisille seikkailuille! Tämä sininen kaunotar on tuotu Saksasta ja rekisteröity kahdelle, joten kaveri mukaan ja matka käy. Kardaaniveto ja nelitahtimoottori takaavat luotettavan menon, ja sähkötoiminen tuulisuoja pitää ajoviiman kurissa. Sivulaukut ja takalaukku tarjoavat runsaasti säilytystilaa, joten kaikki tarpeellinen kulkee mukana. Tämä vähän ajettu matkapyörä on valmiina suoraan ajoon. Jos tämä Honda ST voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 84-HEX |
| Vuosimalli | 2004 |
| Ajomäärä | 78000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Sininen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | ST |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- * KAMPANJA: Meiltä kampanja-aikana ostettuhin moottoripyöriin ilmainen talvisäilytys ensi kevääseen asti.
- Tuontipyörä, tuontimaa Saksa (2012) ei vauriohistoriaa
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Kardaaniveto
- Ajonestolaite
- Kulutusosat kunnossa
- Sähkötoiminen tuulisuoja
- Keskiseisontatuki
- Sähkökäynnistys
- Sivulaukut
- Takalaukku
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 19.4.2012 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 1.7.2004 |
| Kuutiotilavuus | 1261 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 93 kw / 126 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 522 kg |
| Omapaino | 326 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki